جدیدترین مطالب میم مثل ماما

دیدنی های رم ۲

از بین میدان‌های با‌شکوه شهر که اطرافشان پر از مغازه‌، رستوران‌ و کافی‌شاپ است، «پیاتزا ناوونا» چیز دیگری است. این میدان بزرگ سه فواره زیبا دارد.

۴ ساعت پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی۴

گردشگری یکی از استراتژی‌های مهم امیرنشین دبی می‌باشد. گردشگری دبی بیشتر بر خرید است اگر چه جذابیت‌های مدرن و تاریخی نیز دارد.

۱۷ ساعت پیش میم مثل مسافرت

نارین قلعه تفلیس در گرجستان ۲

نارین قلعه، برترین و مهمترین پایگاه پدافندی تفلیس بوده است و تمام فرمانروایان در این محل جمع می شدند و مقر بسیار امنیتی و مهمی بوده است.

یک روز پیش میم مثل مسافرت

آرامگاه باباطاهر، همدان

آرامگاه باباطاهر عریان مربوط به دوره معاصر است و در همدان، میدان باباطاهر واقع شده است. باباطاهر از شعرا و عرفای بزرگ روزگار خویش است.

۲ روز پیش میم مثل مسافرت

شهر همدان

همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است. مادها شهر همدان را در آن زمان هگمتانه نامیده می‌شد به عنوان پایتخت خود برگزیدند.

۲ روز پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی ۳

دبی دارای سبک‌های مختلفی از معماری‌های جهان می‌باشد. اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می‌توان در این شهر پیدا کرد.

۳ روز پیش میم مثل مسافرت

کشور نروژ ۳

Preikestolen که از معروف‌ترین جاذبه‌های توریستی نروژ است، در نوع خود به عنوان یکی از برترین و شاید دلهره آورترین مناظر دنیا نیز محسوب می شود.

۴ روز پیش میم مثل مسافرت

خانه لاری‌ها یزد

یزد یکی از بهترین شهرهای خشتی جهان است که همواره به عنوان صاحب یکی از درخشان ترین میراث های فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی ایران مطرح بوده است.

۶ روز پیش میم مثل مسافرت

استان یزد

استان یزد از سرزمین‌های تاریخی است که در میان ایالت‌های قدیمی و بزرگ از جمله پارس، اصفهان، کرمان و خراسان قرار داشته‌ است.

۷ روز پیش میم مثل مسافرت

باغ ارم شیراز

باغ ارم پس از فوت ابوالقاسم خان نصیرالملک به پسرش عبدالله قوامی رسید و بعد از مدتی دوباره یکی از خوانین ایل قشقایی به نام محمد ناصر خان آن را خرید.

۸ روز پیش میم مثل مسافرت

کشور نروژ ۲

نروژ، کشوری کوهستانی است، قسمت عمده‌ای از اراضی نروژ حتی در منطقه کوهستانی پوشیده از جنگل است.

۹ روز پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی ۲

دبی دارای آب و هوای بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

۹ روز پیش میم مثل مسافرت

آبشار دم اسب شیراز

آبشار تنگ دم اسب در استان فارس واقع است. این آبشار در منطقه تنگ دم اسب در شرق روستای کره بس واقع شده و تلفیق مناظر آن و تنگ دم اسب از زیباترین مناطق گردشگری ایران است.

۹ روز پیش میم مثل مسافرت

باغ فین کاشان

در شهر کاشان بر حاشیه کویر آنجا که کوهستان آغاز می شود، عرصه میانی چهار دیوار که بر فرازش شاخسار انبوه درختان سرو کهن چون چتری سبز نمایان

۹ روز پیش میم مثل مسافرت

دیدنی های رم ۱

شهر زیبای رم که بسیاری آن‌ را با لقب شهر ابدی می‌شناسند، بزرگترین و پر‌جمعیت‌ترین شهر ایتالیاست که روزگاری پایتخت جهان و قلب امپراطوری عظیم رم بوده است.

۱۰ روز پیش میم مثل مسافرت

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید نام یکی از شهرهای باستانی ایران است که طی سالیان پیوسته، پایتخت باشکوه و تشریفاتیِ پادشاهی ایران در زمان هخامنشیان بوده‌است.

۱۰ روز پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی ۱

دبی یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد.

۱۱ روز پیش میم مثل مسافرت

هتل کاخ تاج‌محل

هتل کاخ تاج‌محل در جنوب شهر مومبای یا بمبئی در منطقهٔ «کـُّلابـه»، روبروی دروازه هند بنا شده است. یکی از بناهای دیدنی هند و از هتل‌های معروف و مجلل بمبئی به‌شمار می‌رود.

۱۱ روز پیش میم مثل مسافرت

نارین قلعه تفلیس در گرجستان ۱

یکی جاذبه‌های دیدنی تفلیس، ارگ نارین قلعه نام دارد که در تپه کالا در محله تفلیس قرار گرفته است. این قلعه را در گرجستان با نام ناریکالا می‌شناسند.

۱۳ روز پیش میم مثل مسافرت

کشور نروژ ۱

نروژ با نام رسمی پادشاهی نروژ، هم‌چنین به فارسی دَری ناروی کشور پادشاهی مستقل و متمرکزی است. نروژ از جمله کشورهایی است که راضی‌ترین شهروندان را دارد.

۱۳ روز پیش میم مثل مسافرت