جدیدترین مطالب میم مثل ماما

استرس حاد ۶

با مداخله درمانی خیلی زود، یعنی زمانی که ارتباط عوامل علی آشکار است، شروع می شود و قبل از آنکه اضطراب به مراحل حاد و دائمی برسد آن را درمان کرد.

لکنت زبان در بزرگسالان ۱۸

معلولیت گفتاری می تواند یکی از مهمترین عوامل شکست و ناکامی برای شخص باشد به ویژه وقتی به آن توجهی گردد یا به اشتباه به معلولیت ذهنی یا جسمی ربط داده شود.

استرس حاد ۵

روان آزردگی اضطراب یادآور یک خلق و خوی افسرده است (عدم خوشحالی، اضطراب، احساس شکست، بی کفایتی، کم ارزنده سازی).

صوت کلمات مثبت جایگزین کلمات منفی ۳

ناخودآگاه از این جملات استفاده می کنیم روزمره و انرژی های مثبت را از خودمان و اطرافیان دور می سازیم.

صوت کلمات مثبت جایگزین کلمات منفی ۲

ما انسان ها گاهی بدون اینکه بدانیم به روح و جسم خود آسیب وارد می کنیم و بی خبر هستیم از اینکه این شرایط را خودمان مسببش شده ایم.

لکنت زبان در بزرگسالان ۱۷

بهترین روش این است که شخص خیال کند عهده دار گویندگی موضوع یا نطق مهمی است. جملات را شمرده شمرده و رسا بیان کند و به نطق توجه داشته باشد.

استرس حاد ۴

اضطراب به معنای نا آرامی می باشد و به حساسیت‌های جسمانی و روانی که در پاسخ به تهدید اعم از تهدید حقیقی یا خیالی به وسیله ارگانیزم ابراز و ایجاد می شود اشاره می کند.

استرس حاد ۳

دو نوع درمان گروهی با نام های بازگویی روان شناختی و کنترل اضطراب برای درمان استرس حاد ASD مورد بررسی قرار گرفته است.

لکنت زبان در بزرگسالان ۱۶

مداخله با داروهای روانپزشکی نظیر درمان با هالوپریدول (هالدول) در یک اقدام به منظور افزایش آرمیدگی به کار رفته.یافته ای برای ارزیابی دقیق اثربخشی این رویکرد وجود ندارد.

استرس حاد ۲

اضطراب طبیعی، نگرانی واقع بینانه فرد در مورد عوامل استرس زا است، و برای جلوگیری از علائم ناخوشایند اضطراب یا حمله هراس شدید طراحی شده است.

صوت کلمات مثبت جایگزین کلمات منفی ۱

هیچ میدونستید که خیلی از ما بدون اینکه بدونیم به روان خودمون و بعد از آن به جسممون آسیب می زنیم.

استرس حاد ۱

تروما در پزشکی و روانپزشکی دو معنای متفاوت دارد. تروما درعلم پزشکی به معنای آسیب جدی مانند زخم یا آسیب فیزیکی است.

من و همسر صمیمی ام ۵

وقتی اختلاف و درگیری اوج می گیرد، حفظ آرامش دشوار است. وقتی مشاجره و رد و بدل شدن عبارت ها و کلمات نامناسب افزایش می یابد و خشم بر دو طرف مستولی می شود

من و همسر صمیمی ام ۴

اصلاً اجازه ندهید پدر یا مادر شما همسرتان را نصیحت بکنند مردها از این کار متنفر هستند. با این کار شوهرتان تحقیر می شود و این احساس حقارت روابط شما و او را سردتر می کند

من یک بیمارم (اعتیاد) ۵

از بد زبانی و ناسزاگویی خودداری کنید، چون این کار باعث می شود تا فرد معتاد با خشم از خود واکنش نشان داده و حالت دفاعی به خود بگیرد

من و همسر صمیمی ام ۳

مدیریت زنان در منزل برای مردان سخت و آزاردهنده است. مردان از زنانی که دائماً در کار شوهرانشان دخالت می کنند و یا دائماً رفت و آمد آنان را تحت کنترل دارند بیزارند.

من و همسر صمیمی ام ۲

پیام ها و صحبت ها نباید توهین آمیز و تحقیر آمیز باشد. پس دقت کنید اگر گله و شکایتی از همسر خود دارید باید این گله و شکایت را به دور از توهین و تحقیر بیان کنید.

من یک بیمارم (اعتیاد) ۴

تلاش برای گفتگو با فرد معتادی که در حالت نشئگی است، مانند صحبت کردن با یک دیوار است و هیچ نتیجه ای جز شکست ندارد.

من یک بیمارم (اعتیاد) ۳

نصحیت کردن به این معنی است که شما در موقعیت برتری قرار دارید و بهتر از طرف مقابل می دانید که چگونه باید زندگی او را اداره کنید.

من و همسر صمیمی ام ۱

چنانچه دختر و پسر قبل از ازدواج به این خصلت ها توجه کافی داشته باشند می توانند در انتخاب خود تغییر دهند.