جدیدترین مطالب میم مثل ماما

من یک مامان باردار و افسرده ۶

دوران بارداری و پس از زایمان با تغییرات روان شناختی و فیزیولوژیک بسیار مهمی همراه می شود.

نقش پدر آینده فرزندم ۵

متخصصان می گويند مردانی كه نسبت به شيردهی مخالف‌اند، افرادی هستند كه احساس می كنند بين آنها و همسرشان فاصله‌ای ايجاد شده است.

من یک مامان باردار و افسرده ۵

اگر خانمی تحت درمان با داروهای روان گردان باردار شود، بلافاصله باید از نظر تداوم درمان و مراقبت به روان پزشک مراجعه کند.

من یک مامان باردار و افسرده ۴

کارکنان بهداشتی باید دانش و نگرش مردم را در این زمینه به گونه ای ارتقا دهند که همگان باور کنند بارداری پدیده ای مقدس و طبیعی است و در آن صورت نگرانی کاهش می یابد.

من مامان چند قلوها ۳

به دنیا آمدن چندقلو‌ها چالش‌های پزشکی، تدارکاتی، مالی و احساسی زیادی برای والدین ایجاد می‌کند. اما به معنی افزایش منابع برای کمک به این خانواده‌ها نیز می‌تواند باشد.

من یک مامان باردار و افسرده ۳

پزشکان معتقدند مصرف دارو در زنان باردار یا شیرده باید با دقت بیشتری همراه باشد و حتی المقدور بیمار با درمان غیر دارویی درمان گردد.

من مامان چند قلوها ۲

از همان کودکی سعی در مستقل نمودن و جدایی آن ها داشته باشند به طوری که هر کدام درک کنند که شخصیت و هویتی متفاوت دارند.

من مامان چند قلوها ۱

تا سن بلوغ دوقلوها کاملاً وابسته بوده اما به محض نزدیکی به این سن انقلابی عظیم در وجودشان شکل گرفته و موجب می گردد تا هر کدام به استقلال لازم برسند.

من یک مامان باردار و افسرده ۲

بارداری را به عنوان یک مرحله حساس زندگی مشترک شان پذیرفته و سعی کند اطلاعات علمی لازم در این خصوص را به دست آورد تا با آگاهی بتواند با بحران های این دوران مواجه شود.

نقش پدر آینده فرزندم ۴

صحبت در مورد فرزند و وظايف او در دوران بارداری می تواند نقش بسيار به سزايی در اين ميان داشته باشد. يكی از وظايف مهم زن در اين زمان، اطمينان دادن به همسرش است

نقش پدر آینده فرزندم ۳

خيلی از مردان در دوران بارداری و بعد از زايمان به اين دليل كه همسرشان به آنها توجه نمی كند، ناراحت هستند و عصباني می شوند.

من یک مامان باردار و افسرده ۱

زنان بارداری که در اوایل بارداری زلزله را تجربه می کنند، نسبت به زنانی که در ماه های آخر بارداری هستند و در شرایط یکسانی قرار دارند، عوارض بیشتری را نشان می دهند.

نقش پدر آینده فرزندم ۲

اكثر آقايان به محض اينكه دردهای خانم باردار آغاز می شود او را به زايشگاه می برند. دليل آن هم حس ترس و ندانستن اين موضوع است كه چه بايد بكنند.

من یک مامان افسرده ۱۵

افکار بیشتر متوازن دیگری که دارید می توانند به شما برای مقابله با افسردگی و رفع افکار غم انگیز کمک کنند.

من یک مامان افسرده ۱۴

تحقیقات نشان داده است که کسی که افسرده است جزییات مربوط به وقایع را به یاد نمی آورد و سعی می کند بیشتر بطور عمومی درباره آنها فکر کند.

من یک مامان افسرده ۱۳

کاملا محتمل است که کسی که از افسردگی بعد از وضع حمل رنج می برد افکار غم انگیز در سر داشته باشد که باعث پایین رفتن روحیه اش شوند

بحران پدر شدن ۱

خیلی از مردان به همسرانشان می گویند "من حامی تو هستم و آنچه برایت لازم باشد دریغ نمی کنم و در اختیارت می گذارم ".

من یک مامان افسرده ۱۲

به یاد داشته باشید که بیش از توانتان برای خود برنامه نگذارید. آنچه که قبلاً ممکن بود برایتان ساده به نظر برسد اکنون ممکن است بسیار دشوارتر شده باشد.

من یک مامان افسرده ۱۱

از هر پیشنهادی برای کمک عملی استقبال کنید. احساس شرمندگی و یا گناه برای تقاضا و یا دریافت کمک نکنید.

من یک مامان افسرده ۱۰

داروهای ضد افسردگی ممکن است بسیار موثر باشند هر چند شما ممکن است تا زمانی که به نوزاد خود شیر می دهید نتوانید از دارو استفاده کنید