جدیدترین مطالب میم مثل ماما

کلیپ نکات جامع در مورد جرم گیری

بعد از جرم گیری لثه ها شاداب و کاملاً صورتی رنگ و بدون خونریزی می شوند و بوی بد دهان که متعاقب التهاب لثه ها ایجاد می شود هم از بین می رود.

۳ روز پیش مروارید

بلیچینگ و سفید سازی دندان

داشتن دندان های سفید و روشن یکی از معیارهای مهم زیبایی است. درمان بلیچینگ کمک موثری به بازگشت زیبایی دندان های زرد و تیره میکند.

۳ روز پیش مروارید

تغییر رنگ دندان

سفید بودن دندان یکی از معیارهای اصلی زیبایی افراد به شمار می رود. در این پست به علل تغییر رنگ دندان ها و درمان مورد نیاز هریک می پردازیم.

۱۰ روز پیش مروارید

PRR چیست؟

یکی از اقدامات پیشگیرانه دندان پزشکی، جلوگیری از وسیع شدن پوسیدگی در دندان های دائمی تازه رویش یافته با انجام عمل PRR است.

۱۰ روز پیش مروارید

میان وعده های غذایی و روند پوسیدن دندان

در کنار رعایت بهداشت دهان با مسواک و نخ دندان، لازم است با انتخاب میان وعده های مناسب، استعداد پوسیدگی زایی محیط دهان را برای دندان ها کاهش دهیم.

۱۶ روز پیش مروارید

دندان هایتان را سمباده نزنید...

استفاده مداوم از خمیر دندان های ضد جرم با مسواک های سفت دقیقا مثل این است که کسی با یک سمباده بخواهد دندانهایش را تمیز کند. دندانهایتان را سمباده نزنید.

۱۷ روز پیش مروارید

کلیپ آیا از فیشورسیلنت چیزی می دانید؟

امروزه دندانپزشکی از درمان محوری خارج و به سمت محوریت اعمال پیشگیرانه پیش می رود. فیشورسیلنت یکی از اعمال پیشگیری از پوسیدگی زودرس دندانهای دائمی است.

۲۴ روز پیش مروارید

آموزش روش صحیح مسواک زدن

مسواک باعث خون ریزی لثه تان می شود؟ از بوی بد دهان رنج می برید؟ پوسیدگی ها و جرم دندان شما زیاد است؟ رنگ دندان هایتان زرد است؟ شما غلط مسواک می زنید!

۲۴ روز پیش مروارید