جدیدترین مطالب میم مثل ماما

نارین قلعه تفلیس در گرجستان ۲

نارین قلعه، برترین و مهمترین پایگاه پدافندی تفلیس بوده است و تمام فرمانروایان در این محل جمع می شدند و مقر بسیار امنیتی و مهمی بوده است.

۷ ساعت پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی ۳

دبی دارای سبک‌های مختلفی از معماری‌های جهان می‌باشد. اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می‌توان در این شهر پیدا کرد.

۲ روز پیش میم مثل مسافرت

کشور نروژ ۳

Preikestolen که از معروف‌ترین جاذبه‌های توریستی نروژ است، در نوع خود به عنوان یکی از برترین و شاید دلهره آورترین مناظر دنیا نیز محسوب می شود.

۳ روز پیش میم مثل مسافرت

کشور نروژ ۲

نروژ، کشوری کوهستانی است، قسمت عمده‌ای از اراضی نروژ حتی در منطقه کوهستانی پوشیده از جنگل است.

۸ روز پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی ۲

دبی دارای آب و هوای بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

۸ روز پیش میم مثل مسافرت

دیدنی های رم ۱

شهر زیبای رم که بسیاری آن‌ را با لقب شهر ابدی می‌شناسند، بزرگترین و پر‌جمعیت‌ترین شهر ایتالیاست که روزگاری پایتخت جهان و قلب امپراطوری عظیم رم بوده است.

۹ روز پیش میم مثل مسافرت

شهر دبی ۱

دبی یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد.

۱۰ روز پیش میم مثل مسافرت

هتل کاخ تاج‌محل

هتل کاخ تاج‌محل در جنوب شهر مومبای یا بمبئی در منطقهٔ «کـُّلابـه»، روبروی دروازه هند بنا شده است. یکی از بناهای دیدنی هند و از هتل‌های معروف و مجلل بمبئی به‌شمار می‌رود.

۱۰ روز پیش میم مثل مسافرت

نارین قلعه تفلیس در گرجستان ۱

یکی جاذبه‌های دیدنی تفلیس، ارگ نارین قلعه نام دارد که در تپه کالا در محله تفلیس قرار گرفته است. این قلعه را در گرجستان با نام ناریکالا می‌شناسند.

۱۲ روز پیش میم مثل مسافرت

کشور نروژ ۱

نروژ با نام رسمی پادشاهی نروژ، هم‌چنین به فارسی دَری ناروی کشور پادشاهی مستقل و متمرکزی است. نروژ از جمله کشورهایی است که راضی‌ترین شهروندان را دارد.

۱۲ روز پیش میم مثل مسافرت

کلیسای نوتردام

کلیسای نوتردام که در زبان فرانسه به معنی «بانوی پاریس» است، از جمله تاریخی‌ترین و معروف‌ترین کلیساهای جهان به شمار می‌آید.

۱۶ روز پیش میم مثل مسافرت

موزه لوور ۳

این موزه مجهز به دوربین‌های متعدد و سیستم امنیتی است. در سالن‌های این موزه افرادی حضور دارند که به عنوان راهنما و محافظان آثار در بخش‌های مختلف هستند.

۱۶ روز پیش میم مثل مسافرت

رود آیلند (آمریکا)

ایالتی است در شمال شرقی آمریکا و یکی از ایالت‌های نیوانگلند است. پایتخت و شهر مهم آن پراویدنس است.

۱۶ روز پیش میم مثل مسافرت

اهرام ثلاثه (مصر)

مجموعه اهرام جیزه نام مجموعه اهرام تاریخی ساخته شده در دوران مصر باستان است که در حاشیه شمالی شهر قاهره کنونی واقع شده‌است.

۱۷ روز پیش میم مثل مسافرت

طاق پیروزی (پاریس)

این بنا به افتخار جنگجویانی ساخته شده که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده‌اند.

۲۴ روز پیش میم مثل مسافرت

آشنایی با اسپانیا ۲

اسپانیا دارای تاریخی بسیار کهن و قدیمی است که اعصار پیش از تاریخ را نیز در برمی‌گیرد. اسپانیای تحت تصرف امپراطوری روم نیز از مهمترین مناطق امپراطوری محسوب می‌شد.

یک ماه پیش میم مثل مسافرت

آشنایی با اسپانیا ۱

اسپانیا در شبه جزیره ایبری واقع در جنوب غربی اروپا واقع شده است. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید است.

یک ماه پیش میم مثل مسافرت

سواحل سالوادور

سالوادور شهر تاریخی قدیمی با سواحل زیبا و فرهنگی زنده است و یکی از بزرگترین جشن های کارناوال جهان در اینجا برگزار می شود.

یک ماه پیش میم مثل مسافرت

موزه ملی مالزی

یکی از معروف ترین و بزرگ ترین موزه های مالزی، موزه ملی شهر کوالالامپور است که گنجینه ای غنی از میراث فرهنگی و تاریخی این کشور بشمار می رود.

۲ ماه پیش میم مثل مسافرت

دهکده گیتورن (هلند)

دهکده رویایی و دیدنی Giethoorn که با عنوان «ونیز هلند» نیز شناخته می‌شود در سال ۱۲۳۰ پایه‌ریزی شده است. دهکده‌ای که هیچ جاده یا وسایل حمل و نقل مدرنی ندارد.

۲ ماه پیش میم مثل مسافرت