جدیدترین مطالب میم مثل ماما

انتخاب لباس مناسب برای کودک ۳ انتخاب لباس مناسب برای کودک ۳

میم مثل مد میم مثل مد ۲ ماه پیش

هنگام خريد لباس كودک باید نكاتی را مورد توجه قرار داد تا لباسی كه انتخاب می كنيد علاوه بر زیبایی، سلامت و ايمنی را هم برای کودک به همراه داشته باشد.

ادامه نکات را از پست قبل می خوانیم:

۹- تحرک بچه ها زياد است. پس بهتر است لباس هايی برای آنها انتخاب كنيد كه گشاد و راحت باشد و امكان حركت و تحرک در آنها وجود داشته باشد. بچه های كوچک تر معمولا در لباس های سرهمی احساس راحتی می كنند.

۱۰- سر كودكان نسبت به بدن شان بزرگ است. اگر می خواهيد لباس هايی را انتخاب كنيد كه راحت بپوشند، لباس های جلو باز كه در قسمت جلو زيپ يا دكمه دارند انتخاب مناسبی هستند. در صورتی كه می خواهيد لباس جلو بسته بخريد انواعی كه در قسمت شانه دكمه های فشاری دارند را انتخاب كنيد.

۱۱- روند رشد كودكان با هم متفاوت است. برای خريد لباس كودک به اطلاعات برچسب روی لباس اكتفا نكنيد و هميشه اندازه دقيق كودک تان را همراه داشته باشيد.

۱۲- رنگ های شاد را برای كودک تان انتخاب كنيد. رنگ های تند اصلی برای كودكان دختر و پسر مناسب است.

۱۳- اگر می خواهيد برای كودک كلاه بخريد، كلاه های لبه دار را انتخاب كنيد تا علاوه بر محافظت از سر كودک پوست صورت او را در برابر پرتوهای خورشيد محافظت كند.

۱۴- به سليقه كودک هم توجه كنيد. گاهی وقت ها يک رنگ خاص يا وجود يک شخصيت كارتونی روی لباس برای كودک مهم است. می توانيد لباس را انتخاب كنيد و انتخاب رنگ يا طرح را به عهده كودک بگذاريد.

۱۵- نكته آخر اينكه برای حفظ سلامت پوست كودک لباس ها را پس از خريد و قبل از پوشيدن بشوييد و در جايی كه هوا جريان دارد و ترجيحا زير نور خورشيد خشک كنيد.منبع: برترین ها

Shares

مقالات مربوط