جدیدترین مطالب میم مثل ماما

سرگرمی - مامان حوصله‌ام سر رفته سرگرمی - مامان حوصله‌ام سر رفته

مجله های نبات مجله های نبات ۱۷ روز پیش

برای والدین کمتر حرفی مانند شنیدن این کلمات از زبان فرزندان که: "حوصله ام سر رفته" یا "کاری ندارم که انجام دهم" ناراحت کننده است.

مامان حوصله ام سر رفته

برای والدین کمتر حرفی مانند شنیدن این کلمات از زبان فرزندان که: «حوصله ام سر رفته» یا «کاری ندارم که انجام دهم» ناراحت کننده است. گاهی قصد کودک از گفتن این حرف این است که نیاز به گذراندن وقت بیشتری با ما دارد. اگر شما متوجه این نکته در کودک شده اید، راه کاری ساده برای وقت گذرانی بی دردسر با او برایتان آماده کرده ایم.

از کودک بخواهید اسباب بازی هایش را به شما نشان دهد و در مورد بازی هایی که تا به حال با هر کدام انجام داده برایتان تعریف کند. گاهی جادوی اسباب بازی ها کار خود را انجام می دهد و کودک چنان غرق در بازی با آنها می‌شود که حضور شما را هم از یاد می برد. اگر چنین نشد سرگرم کننده‌ترین آنها را با هم انتخاب کنید و با هم بازی کنید.

هیچ پدر و مادری دوست ندارد با اتاقی پر از اسباب بازی‌های درهم ریخته مواجه شود پس بعد از پایان بازی، بازی جدیدی را شروع کنید و آن بازی «با هم جمع کنیم» است. همه وسایل را با هم با خنده و شوخی جمع کنید. هر چند که تجربه نشان داده شما فقط در حضور کودک و با شادی وسیله ها را جمع می کنید!


منبع: تامین محتوای نبات

مقالات مربوط