جدیدترین مطالب میم مثل ماما

چطور كفش ورزشى مناسب بخريم ۲ چطور كفش ورزشى مناسب بخريم ۲

میم مثل مد میم مثل مد ۲۰ روز پیش

برای انتخاب كفش مناسب پیاده‌روی و ورزش باید به محل استفاده و جایی كه می‌‌خواهید پیاده‌روی كنید دقت داشته باشید تا بهترین انتخاب را بكنید .

اگر باردار هستید

كفشی را انتخاب كنید كه فشار زیادی بر پاشنه و کمرتان وارد نكند و كفه كفش بافت انعطاف‌ پذیری داشته باشد. معمولا در این دوران، بین نیم تا یک نمره، تغییر سایز خواهید داشت كه با توجه به این تغییر باید كفشی مناسب انتخاب كنید.

كوچک، ممنوع

جنس كفش و مدل آن باید به‌ صورتی باشد كه تبادل هوا امكان پذیر بوده و وزن سبكی داشته باشد. پای شما در كفش باید راحت بوده و انگشتان هنگام پیاده‌روی باید فضای كافی داشته باشند. همچنین هنگام خرید كفش پیاده‌روی به این فكر نكنید كه كتانی بعد از مدتی جا باز می‌كند بلكه در نظر داشته باشید انگشتان پایتان دچار تغییر حالت نشوند و كناره‌های پا به علت كوچكی كفش تحت فشار قرار نگیرند.

عصرها كفش بخرید

بهترین زمان برای خرید كفش، پایان روز است. در طول روز فشار و استرس و دما روی پای شما ایجاد شده كه برای انتخاب آگاهانه كفش وقت مناسبی است.

بهترین كفش پیاده‌روی كفشی است كه هنگام پیاده‌‌روی كاملا به‌ عنوان یک محافظ برای پا عمل كند و انعطاف‌‌ پذیری داشته باشد و پا در آن خسته نشود. همچنین دقت كنید كفش‌ های پیاده‌روی بسیار سبک باشند به‌طوری كه احساس نكنید كفش پایتان است.

با جوراب مناسب به خرید بروید

هنگام خرید كفش مخصوص پیاده‌روی‌، بهتر است جورابی مناسب به پا داشته باشید كه بسیار نازک یا بسیار ضخیم نباشد.

برای محافظت از ساق پاها

اگر به‌ صورت حرفه‌ای و مداوم پیاده‌روی می‌كنید كفش‌ های ساق‌دار انتخاب كنید كه در مدت طولانی‌ پیاده‌روی به ساق پایتان فشار وارد نشود.منبع: زندگی ایده آل

مقالات مربوط