جدیدترین مطالب میم مثل ماما

چطور كفش ورزشى مناسب بخريم ۱ چطور كفش ورزشى مناسب بخريم ۱

میم مثل مد میم مثل مد ۲۲ روز پیش

برای انتخاب كفش مناسب پیاده‌روی و ورزش باید به محل استفاده و جایی كه می‌‌خواهید پیاده‌روی كنید دقت داشته باشید تا بهترین انتخاب را بكنید .

چطور كفش ورزشى مناسب بخريم

شاید در نگاه اول خریدن كفش ورزشی كار خیلی ساده‌ای به‌نظر برسد! ولی در واقع این‌طور نیست. برای انتخاب كفش مناسب پیاده‌روی و ورزش باید به محل استفاده و جایی كه می‌‌خواهید پیاده‌روی كنید دقت داشته باشید تا بهترین انتخاب را بكنید.

اگر كمردرد دارید

اگر از كمردردهای مكرر رنج می‌برید،‌ حتما با حساسیت بیشتری كفش‌هایتان را انتخاب و سعی كنید سراغ كفش‌های طبی بروید زیرا این كمردردها گاهی از عواقب پوشیدن كفش‌هایی با كفه نامناسب و غیر استاندارد است.

چقدر می‌خواهید راه بروید

اگر اطلاعات كافی درباره كفه كفش‌ ها نداشته باشید ممكن است به اشتباه سراغ كفش‌هایی بروید كه مخصوص پیاده‌روی نباشند.

علاوه بر آن، جنس مسیری كه برای پیاده‌روی مد نظر‌ دارید مهم است. هنگام پیاده‌روی بیشترین فشار روی پاشنه پا وارد می‌شود بنابراین كفه كفش اگر زیاد نازک باشد مسلما در دراز مدت باعث مچ‌ درد می‌شود.

پاشنه بلند ورزشی ممنوع

اگر كفش ارتفاع زیادی داشته باشد هنگامی كه با سرعت پیاده‌روی می‌كنید ممكن است مچ پایتان پیچ بخورد. هنگام پیاده‌روی حركت و تماس پا با زمین از پاشنه به سمت پنجه است بنابراین كفشی كه كفه آن انعطاف‌ پذیری بالایی دارد، انتخاب مناسبی خواهد بود.

اگر دیابت دارید

در نظر گرفتن بیماری‌هایی مثل دیابت ممكن است انتخاب‌تان را محدود كند ولی در نهایت با آگاهی بر بیماری و شرایط حاكم بر شما، یک انتخاب صحیح انجام دهید.

ادامه دارد...منبع: زندگى ايده آل

2017-04-18T06:40:00+03:30

مقالات مربوط